کلینیک دندانپزشکی

درباره ما

مرکز ما

فیکس کلینیک مرکز مجهزی است که با تلاش تعدادی از بهترین دندانپزشکان کشور تاسیس شده است.

این مرکز با هدف ایجاد موقعیت و فرصتی با کمک همه دانش، تجربه و مهارت متخصصان خود، زیباترین و جذاب ترین لبخندها را برای شما مشتریان عزیز خلق کرده و به یادگار می آورد.

تعهد ما این است که بهترین درمان ها، زیبایی و ترمیم های دندان را به گونه ای ارائه دهیم که بتوانیم بهترین رضایت ممکن را برای شما فراهم کنیم.

از این رو فیکس کلینیک یکی از بهترین مراکز دندانپزشکی ایران را راه اندازی کرده ایم تا به این هدف بزرگ و ارزشمند برسیم و با روش های نوین بهترین خدمات را به همگان ارائه دهیم.

چرا تیم ما؟

ما در فیکس کلینیک با هر بیمار به عنوان یک فعال حوزه سلامت رفتار می کنیم. بنابراین سعی کردیم عوامل استرس زا را در کلینیک به حداقل برسانیم.

با توجه به تحقیقات و نظرسنجی های انجام شده از طریق مصاحبه با بیماران احتمالی و تکمیل پرسشنامه های طراحی شده به طور خاص برای فیکس کلینیک، یکی از عوامل استرس زا برای بیماران، خود دندانپزشکان هستند.

اعتماد کامل بیمار به دندانپزشک و ایجاد رابطه و ارتباط انسانی بین آنها از عوامل اصلی «تجربه خوب دندانپزشکی» به شمار می رود.

تلاش ما بر این است که با ایجاد یک تجربه خوب و رابطه دوستانه، تمایل به کسب دانش نظری و عملی در زمینه دندانپزشکی به طور خاص و در زمینه سلامت و تناسب اندام به طور کلی را در بیماران خود ایجاد کنیم.